2022-12-21

Kolejne działki udostępnione do sprzedaży

Pod koniec roku po otrzymaniu niezbędnych dokumentów poszerzamy naszą ofertę o kolejne działki. W zakładce ``Mapa działek`` mogą już Państwo zobaczyć dostępne działki z sektorów B, C oraz D, od strony ulicy ks. Markiewicza. Dzięki temu mają Państwo większą możliwość znalezienia działki idealnie pasującej do Państwa potrzeb. Zapraszamy aby uzyskać więcej informacji i umówić się na prezentację.
2022-09-12

Budowa pierwszego domu na osiedlu rozpoczęta!

Otrzymaliśmy pierwsze warunki zabudowy dla działek znajdujących się na terenie inwestycji. Oznacza to, że nabywacie Państwo działkę ze świadomością, jaki dom można na niej wybudować. To znacznie przyspiesza cały proces budowy domu i nie obciąża Państwa kolejnymi formalnościami.
2022-09-12

Warunki zabudowy

Otrzymaliśmy pierwsze warunki zabudowy dla działek znajdujących się na terenie inwestycji. Oznacza to, że nabywacie Państwo działkę ze świadomością, jaki dom można na niej wybudować. To znacznie przyspiesza cały proces budowy domu i nie obciąża Państwa kolejnymi formalnościami.
2022-08-30

Nowe działki już dostępne na naszej stronie

Do naszej oferty w ramach „Dębowego Zakątka” trafiły kolejne działki, znajdujące się w sektorze I (patrz mapa). Głównym atutem terenu w tym sektorze jest przepływający przez niego kanał, który przy odpowiedniej aranżacji doda działce charakteru.

2022-07-22

Przyłączenie do sieci energetycznej

Rozpoczęto opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej sieci elektroenergetycznej osiedla na podstawie warunków budowy sieci B/22/037/419. Pozwoli to na dostarczenie energii do każdej działki na terenie naszej enklawy.
2022-06-02

Projekt domu z charakterem

Na naszej stronie pojawiła się zakładka z projektem domu jednorodzinnego idealnie wpisującego się w charakter całego osiedla. Przygotowany przez nas projekt domu to połączenie lekkiej i nowoczesnej formy z funkcjonalnym układem wnętrz. Duże przeszklenia, prywatny ogród czy szlachetność budynku to tylko niektóre z atutów projektu. Decydując się na wybór naszego projektu przyczyniają się Państwo do stworzenia spójnego i efektywnego obrazu osiedla. Istnieje możliwość adaptacji projektu do Państwa działki. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać szczegóły
2022-05-27

Projekt drogowy

Opracowaliśmy plan zagospodarowania terenu dla inwestycji drogowej wraz z profilem podłużnym drogi. Rozpoczęliśmy kompletowanie dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosku o pozwolenie na budowę. Wykonanie drogi zgodnie z projektem umożliwi dojazd do każdej działki po równym i utwardzonym terenie. Mieszkańcy osiedla nie będą musieli omijać licznych dziur w drodze jak ma to miejsce w większości podmiejskich terenów.
2022-05-22

Koszenie trawy

Aby zachować estetyczny wygląd każdej działki, jak i całego osiedla, oferujemy usługowe koszenie trawy. Nie muszą już się Państwo martwić ewentualnym wypożyczeniem czy transportem odpowiedniego sprzętu. Własna działka ze świeżo skoszoną trawą to idealne miejsce na rodzinny piknik w słoneczny weekend. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.
2022-04-24

Sieć wodno-kanalizacyjna

W kwietniu została wykonana mapa do celów projektowych dla całego osiedla „Dębowy Zakątek”. Na jej podstawie swoją pracę rozpoczął projektant z uprawnieniami wodno-kanalizacyjnymi. Pozwoli to na dostarczenie wody i odprowadzenie ścieków z każdej działki na terenie „Dębowego Zakątka”.
2022-03-25

Usługi dodatkowe

Doskonale wiemy, jak wiele obowiązków niesie ze sobą odpowiednie przygotowanie działki do budowy, a następnie postawienie swojego wymarzonego domu. Aby odciążyć Państwa z wszelkich formalności z tym związanych, oferujemy szereg usług dodatkowych, które sprawią, że inwestycja będzie czystą przyjemnością. Przeprowadzimy prace geodezyjne polegające na wytyczeniu granic i zaznaczeniu punktów granicznych działki. Wykonamy każdego rodzaju prace ziemne. Postawimy także tymczasowe ogrodzenie działki, aby wydzielić i ogrodzić Państwa działkę. Zajmiemy się również wszystkimi sprawami formalnymi. Złożymy w Państwa imieniu wniosek o warunki zabudowy, a także uzyskamy warunki techniczne od gestorów sieci. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą
2022-02-18

Projekt domu

Opracowujemy projekt domu jednorodzinnego dedykowany dla osiedla. Rzuty budynku oraz wizualizacja wnętrz wkrótce będą dostępne na stronie. Będą mieli Państwo możliwość wyboru projektu i odpowiedniego dopasowania go do Państwa działki. Będziemy chcieli zaproponować nowoczesną bryłę budynku, która idealnie wpasuje się w otoczenie pełne zieleni.
2022-01-28

Sprzedaż ruszyła

Zawarliśmy pierwsze umowy sprzedaży działek budowlanych. Nasza inwestycja na początku roku powiększyła się o kilku nowych właścicieli działek. Już w najbliższym czasie rozpoczną się prace związane z ogrodzeniem działek przez nabywców. Na terenie osiedla będą również prowadzone prace związane z utwardzeniem dróg dojazdowych. Zachęcamy do obserwowania rozwoju naszego osiedla.
2022-01-19

Drogi wewnętrzne

Rozpoczęliśmy prace przygotowawcze do realizacji inwestycji drogowej.
2022-01-07

Prąd

Pracujemy nad projektem przyłączenia do sieci elektroenergetycznej.
2021-12-27

Droga dojazdowa

Gmina Zławieś Wielka przejęła na własność działkę stanowiącą drogę dojazdową do kompleksu Dębowy Zakątek od strony ul. ks. B. Markiewicza. Trwają prace przygotowawcze do realizacji inwestycji drogowej.
2021-12-15

Wod-kan

Rozpoczęliśmy prace przygotowawcze do realizacji inwestycji polegającej na budowie sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej.
2021-11-24

Działamy

Sukcesywnie prowadzimy prace ziemne przygotowujące działki do sprzedaży.
2021-10-20

Projekt gotowy

Projekt urbanistyczny osiedla powstał w pracowni SOIA we współpracy z Pawłem Gwizdalskim. Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego założenie na youtube pod linkiem https://youtu.be/0EJSNmi2ZHs.
2021-10-10

Mieszkaj z klasą

Mamy już pierwsze wizualizacje przykładowych domów jednorodzinnych zaprojektowanych pod nasze działki. Kupując działkę będziecie mieli Państwo możliwość wyboru odpowiedniego projektu domu i dopasowania go do Państwa działki. Projekt wkrótce pojawi się na naszej stronie.